O FIRMIE

Witamy na stronie www.lideropakowania.pl

Firma Handlowa „Lider” powstała w roku 1999 jako dwuosobowa hurtownia opakowań, zaś początkowy asortyment nie przekraczał 50 pozycji. W dniu dzisiejszym jesteśmy 22 osobową załogą, a nasz asortyment liczy ponad 2000 pozycji towarowych. W chwili obecnej jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wielu producentów na obszarze Polski , dzięki czemu możemy kompleksowo obsłużyć wielu odbiorców w zakresie dostawy opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej, art. higienicznych itp. (pełna oferta w dziale DYSTRYBUCJA).

Od roku 2002 świadczymy usługi nadruku na opakowaniach jednorazowych typu: torby jednorazowe HDPE, LDPE, kartony do pizzy, torby papierowe, pojemniki obiadowe, ulotki reklamowe. (szczegółowe informacje w dziale NADRUKI).  

W roku 2004 wprowadziliśmy produkty pod marką własną „Lider”. Są to towary o sprawdzonej jakości i dużej estetyce, w dużej mierze spełniające oczekiwania Naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą - dział MARKA WŁASNA.

Od roku 2005, aby ożywić współpracę z Naszymi stałymi klientami, a także w celu pozyskania nowych kontrahentów, wprowadziliśmy comiesięczne promocje towarowe w postaci gazetek promocyjnych (dział PROMOCJE).

W roku 2008 przenieśliśmy się na duży obiekt handlowo magazynowy wysokiego składowania, dzięki czemu mogliśmy jeszcze bardziej powiększyć asortyment oraz zwiększyć stany magazynowe.  

W roku 2012 uruchomiliśmy produkcję worków na śmieci na bazie surowców wtórnych. 90% produkcji pochodzi z pozyskanych folii z rynku wtórnego (folie odpadowe, LLDPE, LDPE, HDPE ). Dzięki inwestycji pozyskaliśmy grono nowych odbiorców zarówno marki własnej LIDER, jak również odbiorców marek private label. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy pod kontem produkcji marek private labael, jak również chętnych do podjęcia współpracy na zasadzie dystrybucji. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panem Wojciechem Peta (dział KONTAKT)

Mamy nadzieję że podczas przeglądania naszej strony znajdziecie Państwo produkty spełniające Wasze potrzeby i oczekiwania. W przypadku wątpliwości lub pytań - prosimy o KONTAKT.