Aktualności

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ 48 H 13.06.2019 news

Witam serdecznie , w związku z dużą ilością zamówień wpływających przez sklepik internetowy i w formie mailowej już po godzinach pracy firmy czyli po godz. 16:00 oraz sezonem letnim ,który już trwa jesteśmy zmuszeni zmienić sposób realizacji zamówień . Pragniemy poinformować iż od 1 czerwca 2019 zamówienia złożone po godzinie 16:00 będą realizowane na następny dzień roboczy. Podaje przykład poniżej : np. zamówienie ,które zostanie złożone przykładowo w poniedziałek do godz 16:00 zostanie zrealizowane we wtorek natomiast zamówienie złożone w poniedziałek ale po 16:00 na środę . Prosimy również o... czytaj więcej.

CZAS NA GRILLA 22.04.2017 news

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów GRILL & PARTY 

W tym roku przygotowaliśmy sporo nowości w ofercie , między innymi : 

  • GRILL & PARTY GRILL JEDNORAZOWY 
  • GRILL & PARTY GRILL METALOWY 
  • GRILL & PARTY TACKI DO GRILLA  OKRĄGŁE

Przygotowaliśmy również wiele pakietów promocyjnych, szczegółowe informacje możnba uzyskać u przerdstawicieli handlowcyh oraz w dziale obdsługi klient... czytaj więcej.

TŁUSTY CZWARTEK 09.01.2017 news

Szanowni Państwo, Już niedługo Tłusty Czwartek, czyli ostatni czwartek przed Środą Popielcową i Wielkim Postem, a zarazem ostatnia przed Wielkanocą okazja, by beztrosko oddać się karnawałowemu nieumiarkowaniu w jedzeniu. Tłusty Czwartek to święto ruchome. Jego data zależy bowiem od daty Wielkanocy. W tym roku święto to obchodzić będziemy 23 lutego. Już teraz zachęcamy wszystkich naszych Partnerów do przygotowania się na ten dzień. Dlatego poniżej przedstawiamy nasze opakowania, zaczynając skromnie od wersji 4 pączków, a kończąc na propozycji dla słodkich łasuchów- 15 sztuk w opakowaniu.

... czytaj więcej.