Aktualności

CZAS NA GRILLA 22.04.2017 news

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów GRILL & PARTY 

W tym roku przygotowaliśmy sporo nowości w ofercie , między innymi : 

  • GRILL & PARTY GRILL JEDNORAZOWY 
  • GRILL & PARTY GRILL METALOWY 
  • GRILL & PARTY TACKI DO GRILLA  OKRĄGŁE

Przygotowaliśmy również wiele pakietów promocyjnych, szczegółowe informacje możnba uzyskać u przerdstawicieli handlowcyh oraz w dziale obdsługi klient... czytaj więcej.

TŁUSTY CZWARTEK 09.01.2017 news

Szanowni Państwo, Już niedługo Tłusty Czwartek, czyli ostatni czwartek przed Środą Popielcową i Wielkim Postem, a zarazem ostatnia przed Wielkanocą okazja, by beztrosko oddać się karnawałowemu nieumiarkowaniu w jedzeniu. Tłusty Czwartek to święto ruchome. Jego data zależy bowiem od daty Wielkanocy. W tym roku święto to obchodzić będziemy 23 lutego. Już teraz zachęcamy wszystkich naszych Partnerów do przygotowania się na ten dzień. Dlatego poniżej przedstawiamy nasze opakowania, zaczynając skromnie od wersji 4 pączków, a kończąc na propozycji dla słodkich łasuchów- 15 sztuk w opakowaniu.

... czytaj więcej.
NADRUKI NA KARTONACH DO TORTÓW 01.01.2017 news

 

 

 

Dziekujęmy za zainteresowanie katgorią opakowania dlka cukierni , piekarniI .

Jeżeli chcą Pańsytwo dokanać indywidualnej wyceny nadruku na kartonach do tortów , a nie są Państrwo jeszcze zarejestrowani w bazie sklepu , prosimy o rejestracje za pomoicą formularza  Po rejestarcji prosimy o kliknięcie w zkładkę NADR... czytaj więcej.