Aktualności

HARMONOGRAM PRACY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM 11.12.2018 news

Szanowni Państwo,

w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy poinformować o pracy FH LIDER w okresie świąteczno-noworocznym.

Przerwa świąteczna będzie  od dnia 24-12-2018 do 01-01-2019.  Zamówienia w tym roku  będą realizowane tylko  do piątku  21-12-2018.

Prosimy o składanie zamówień z uwzględnieniem powyższej  informacji , w razie pytań prosimy o kontakt.

Za utrudnienia przepraszamy!

Załoga Firmy lider

... czytaj więcej.
CZAS NA GRILLA 22.04.2017 news

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów GRILL & PARTY 

W tym roku przygotowaliśmy sporo nowości w ofercie , między innymi : 

  • GRILL & PARTY GRILL JEDNORAZOWY 
  • GRILL & PARTY GRILL METALOWY 
  • GRILL & PARTY TACKI DO GRILLA  OKRĄGŁE

Przygotowaliśmy również wiele pakietów promocyjnych, szczegółowe informacje możnba uzyskać u przerdstawicieli handlowcyh oraz w dziale obdsługi klient... czytaj więcej.

TŁUSTY CZWARTEK 09.01.2017 news

Szanowni Państwo, Już niedługo Tłusty Czwartek, czyli ostatni czwartek przed Środą Popielcową i Wielkim Postem, a zarazem ostatnia przed Wielkanocą okazja, by beztrosko oddać się karnawałowemu nieumiarkowaniu w jedzeniu. Tłusty Czwartek to święto ruchome. Jego data zależy bowiem od daty Wielkanocy. W tym roku święto to obchodzić będziemy 23 lutego. Już teraz zachęcamy wszystkich naszych Partnerów do przygotowania się na ten dzień. Dlatego poniżej przedstawiamy nasze opakowania, zaczynając skromnie od wersji 4 pączków, a kończąc na propozycji dla słodkich łasuchów- 15 sztuk w opakowaniu.

... czytaj więcej.