Kontakt

F.H.LIDER Marzena Peta

Dane teleadresowe do wystawiania faktur i dostaw bezpośrednich :

  • F.H.LIDER Marzena Peta
  • 80-298 Gdańsk, ul. Mjr. M. Słabego 4
  • NIP: 583-263-91-52, REGON: 191874682
  • BNP PARIBAS : 18 1600 1114 0004 0701 9250 5001

TELEFONY KONTAKTOWE :

  • (58) 322-19-89; 
  • (58) 342-42-99; 
  • fax (58) 342-42-94
  • mobile: 501-516-753

KONTAKT ONLINE :

  • biuro@lideropakowania.pl
  • zamowienia@lideropakowania.pl
  • sklep@lideropakowania.pl
  • nadruki@lideropakowania.pl

BIURO OBSŁUGI KLIENTA :

  • Monika Machnikowska 
  • monika.machnikowska@lideropakowania.pl
  • mobile: 519-161-969
  • Karolina Koseda
  • karolina.koseda@lideropakowania.pl
  • mobile: 519-161-986

PRZEDSTAWIECIELE  HANDLOWI DZIAŁ OPAKOWANIA :

  • Piotr Gołoś
  • piotr@lideropakowania.pl  
  • mobile : 519-346-174
  • Jerzy Turek
  • jurek@lideropakowania.pl
  • mobile: 519-346-178
  • Krzysztog  Rogowski
  • krzysiek@lideropakowania.pl
  • mobile: 519-346-175
  • Jacek Petroll
  • jacek@lideropakowania.pl
  • mobile: 519-346-173
  • Adam Szyszka
  • adam@lideropakowania.pl
  • mobile: 519-161-988
  • Wojciech Fierke
  • wojciech.fierke@lideropakowania.pl
  • mobile: 503-720-838

PRZEDSTAWIECIELE HANDLOWI DZIAŁ NAWOZY:

  • Sebastian Krok
  • sebastian.krok@lideropakowania.pl
  • mobile: 506-167-619 

KIEROWNIK REGIONU:

  • Paweł Dąbek
  • pawel.dabek@lideropakowania.pl
  • mobile: 506-167-612

DYREKTOR ds SPRAW HANDLOWYCH:

  • Wojciech Peta
  • wojtek@lideropakowania.pl
  • mobile: 512-080-470

DYREKTOR ds SPRZEDAŻY, ROZWOJU I ASORTYMENTU:

  • Paweł Koseda
  • pawel.koseda@lideropakowania.pl
  • mobile: 512-041-833