Gazetki, katalogi

 OBECNIE NIE MA OPUBLIKOWANYCH GAZETEK PROMOCYJNYCH 

 


KATALOGI 

Dział stworzony dla Państwa wygody abyście mogli w trakcie wizyty na naszej stronie przeglądać dowolne katalogi za pomocą przeglądarki flip. Przeglądarka daje możliwość pobrania katalogu w formie pliku pdf, lub udostępnienia dowlonej osobie przez prortale społeczonościowe oraz pocztę e-mial. Towary i produkty zawarte w katalogach w większej części posiadamy na magazynie centralnym grupy 6G lub na bezpośrednim magazynie dystrybucyjnym LIDER w Różyncch koło Gdańska. Jeżeli produkt z katalogu w danym momencie jest niedostępny jesteśmy w stanie w krótkim czasie ściągnać go na magazyn dystrybucyjny, należy wskazać nam nazwę katalogu i numer katalogowy produktu poprzez kontakt telefoniczny z działem handlowym, lub z obsługującym Państwa przedstawicielem handlowym czy też poprzez pocztę e-mail. Dokładna dane kontaktowe znajdziecie Państwo w dziale KONTAKT. Pod częścią katalogów znajdują się linki kierujące bezpośrednio na stronę produktu gdzie można dokonać bezpośredniego zakupu . Życzymy udanych zakupów !

Katalogi ułożone alfabetycznie wdług nazw własnych producentów 

 

 


6G - KATALOG EKOLOGIA 2019

Katalog zawiera przekrój opakowań ekologicznych , wykonanych z papieru , trzciny cukrowej, bambusa, liści palmowych, worki na odady w pełni kompostowalne , słomki ekologiczne, boxy na wynos z pulpy trzciny cukrowej, pojemniki do zgrzewu z powłoką PLA,  naczynia,  sztuće drewniane , opakowania fingerfood i wiele innych ekologicznych produktów . 

 


6G by DEKOS - KATALOG BIO 2020


ABENA - KATALOG  FOODSERVICE 2018


ABENA - KATALOG OPAKOWANIA ECO 2019


BIOTREM - KATALOG 2019

Katalog prezentuje opatentowaną technologię która umożliwia wytwarzanie biodegradowalnych naczyń jednorazowego użytku z surowców organicznych takich jak otręby pszenne i kukurydziane, pochodne manioku czy wodorosty pochodzących ze zrównoważonych i odnawialnych źródeł. Naczynia BIOTREM wyprodukowane są z otrąb pszennych w procesie termoformowania ciśnieniowego. W wyniku kontaktu z naturalnymi czynnikami atmosferycznymi (wilgotność, temperatura) produkty powracają do naturalnej postaci.Są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska. Na powierzchni talerzy , misek i półmisków mogą występować pęcherzyki, co jest normalne i zgodne ze specyfikacją techniczną produktu. 

jeżeli zainteresowały Cię produkty z katalogu KLIKNIJ w link zaprowadzi Cię na strone produktu gdzie możesz bezpośrednio dokonać zakupu  


BITTNER - KATALOG DIETY PUDEŁKOWE 


BIOHUMUSECO - KATALOG NAWOZY EKOLOGICZNE 


DUNI - KATALOG ECOECHO 2020


DUNI - KATALOG ECOECHO 2019


DUNI - KATALOG DUNIFORM - SYSTEMY ZGREWANIA 2022


DUNI - KATALOG DUNI MEAL 2020


DUNI - KATALOG TABLE TOP PROFESIONAL 2020


DUNI - KATALOG CONSUMER 2020


LIDER - KATALOG SUSHI 2020


LIDER KATALOG POJEMNIKI MISKI 2021

 


PAPSTAR - KATALOG BIO - LISTA 2020


PAPSTAR - KATALOG 2019


PAPSTAR - KATALOG TABLE TOP 2020 


ROYAL CHEMIA PROFESJONALNA


SIRAP INLINE - KATALOG 2019


SIRAP INLINE - KATALOG SALATKI 2019